Завершили транспортування ліків, закуплених на території Німеччини силами Rotary Club Rosenheim-Innstadt та Rotary Club Rosenheim за допомоги Dr. Hans-Ulrich Heininger . Всі ліки одазу передані на потреби комунального некомерційного підприємства "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради "
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради " висловлює щиру подяку Ротарі клубу Розенхайм.
Ваша допомога - це вагомий внесок у боротьбу за розвиток демократії та свободи! Це відчутна підтримка нашої громади, наших пацієнтів, які вкрай потребують медичної допомоги. Частина з них - є бійці українських збройних сил, частина - біженці з найбільш постраждалих регіонів.
Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що ваш приклад показовий і для інших благодійників.
Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Нехай Ваша доброта і щедрість поврнуться до вас сторицею.