Ми підтримуємо такі ініціативи
Збережімо дитячі серця разом
Разом з нашим партнерським клубом з Німеччини (RC Konstanz-Rheintor) ми забезпечили хірургічним лікуванням 29 дітей з неповноцінних та малозабезпечених сімей. Започаткував ініціативу Ротарієць Леонід Лащенко

Загальна сума програми 785,000 євро. З 1995 року більш ніж 420 українців отримали консультації від німецьких лікарів, включаючи Франка Гофмана й Томаса Сейлера з Констанцу.
Подолаймо туберкульоз
Ця Ротарі програма започаткована в 2001 році. Ми підтримуємо Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська Поляна», який розташований поблизу Черкас.

У минулому Ротарі Клуб "Черкаси Центр" забезпечував санаторій їжею, ліками та медичним обладнанням вартістю більш ніж $25,000; обладнав комп'ютерним класом на 10 місць і допоміг з друкованими матеріалами для розповсюдження інформації про профілактику туберкульозу. Пізніше, санаторій отримав нові ліжка вартістю більш ніж 100,000 UAH і рентгенівський апарат вартістю 60,000 EUR.
Ідея-Дія-Результат
У листопаді 2014 року тогочасний президент клубу Юрій Поліщук запропонував підтримати конкурс проектів серед молоді. 30 учасників з Черкас й області пройшли через 5 воркшопів та позмагалися за подорож до Європи. Подорож була організована в партнерстві з польським клубом та неурядовими організаціями.
Фонд Лідерів
Більшість донорів в Україні покривають тільки прямі витрати, ігноруючи підтримку соціальних активістів. Тому, вони змушені відволікатися на роботу, щоб забезпечити своє життя. Фонд Лідерів підтримує українських лідерів некомерційних організацій, що володіють великим потенціалом для покращення своєї діяльності шляхом надання щомісячних стипендій та наставництва. Ми запартнерилися з FDA, щоб допомогти з масштабуваннням цієї ініціативи та зробити її довгостроковою програмою.
Дистриктальна активність
Участь у шоу "Ранкова кава з ротарійцем" організована D2232. Це можливість поширювати наш професійний досвід і мотивацію служіння Ротарі.
Учасники нашого клубу активні в дистриктальному житті. Наприклад, Світлана Петрова відповідальна за міжнародні партнерства. Вона також багато знає про Ротарійські дружні обміни.